|
Brak aktywnych ankiet. |
|
dzisiaj: 8, wczoraj: 7
ogółem: 247 673
statystyki szczegółowe
2:1 | ||
LKS Manasterz | LKS Skołoszów |
Wydział Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu informuje w rundzie wiosennej sezonu 2015/2016 rozgrywki rozpoczną się w następujących terminach:
Juniorzy:
Klasa Okręgowa juniorów starszych – 14 drużyn, termin rozpoczęcia 29.03.2016r.
Klasa „A" juniorów starszych i młodszych – termin rozpoczęcia 16.04.2016r..
Trampkarze (starsi i młodsi), młodziki, orliki: - termin rozpoczęcia 23.04.2016r.
Pierwszy charytatywny turniej organizowany przez UKS Giganci Radymno za nami. Emocje towarzyszyły zawodnikom, trenerom i kibicom od pierwszego meczu fazy grupowej, aż do finału. Każdy mecz, zarówno o miejsce pierwsze jak i siódme, miał swoją dramaturgię. Więcej w rozwinięciu >>>>
Co prawda w turnieju nie weźmie udziału ekipa LKSu Skołoszów ale zagrają ministranci Skołoszów w których zagrają nasi zawodnicy : Kacper Skowronek , Szymon Dubanik , Jarosław Aksamit , Patryk Jaromi , Szymon Florko , Kamil Kaczmaryk , Dawid Droński prócz tego zagrają Piotr Bereźnicki , Paweł Kowalczyk i Sławomir Skowronek . Zapraszamy NIEDZIELA 10:00
LKS Manasterz 2-1 ( 1-1 ) LKS Skołoszów
Dawid Polak , Paweł Dejnowiec - Marcin Szwed
Dąb Dobkowice 5-1 Orkan Zapałów
Adrian Zakrzacki x2 , Sylwester Tarnawski x2 , Maciej Nasiewicz - ??
KS Fredro Surochów 5-2 ( 0-2 ) KS Przedmieście Jarosław
Sylwester Motyka , Patryk Wawrzyszko , Bartłomiej Pełech , Adrian Kruba x2 - Mateusz Długoń , Michał Białowąs
LKS Skołoszów 7-0 ( 4-0 ) KS Węgierka
Dominik Zimoń , Daniel Broda x2 , Grzegorz Bruk , Maciej Marek , Arkadiusz Skupień x2
LKS Orkan Zapałów 2-2 ( 1-0 ) LKS Manasterz
Maciej Ożga , Dawid Olejarz - Hubert Ciurko x2
Błękitni Rudołowice 5-3 ( 3-1 ) Fredro Surochów
Mateusz Gołąb x3 , Norbert Pinda , Rafał Zygmunt - Tomasz Lech , Bartłomiej Pełech x2
KS Przedmieście Jarosław 0-6 ( 0-3 ) Dąb Dobkowice
Michał Gomułczak , Adrian Zakszacki x3 , Adrian Kociub , Karol Banaś
Fredro Surochów 2-6 (1 -3) LKS Skołoszów
Bartłomiej Szyper , Arkadiusz Kwoka - Arkadiusz Skupień x2 , Kamil Zazula x2 , Dominik Zimoń , Marcin Szwed
Dąb Dobkowice 4-3 (2 -1) Błękitni Rudołowice
Sylwester Tarnawski x4 - Rafał Zygmunt , Adrian Mikłasz ,Marcin Rogus
KS Węgierka 2-3 (2 -2) LKS Manasterz
Jakub Kucharski , Arkadiusz Wojdyła - Jakub Ciurko , Krzysztof Skrzypek , Karol Krupka
Przedmieście Jarosław 1-4 (0 -3) Orkan Zapałów
Karol Kic - Patryk Bobel , Maciej Ożga ,Łukasz Gołąb , Sebastian Kocaj
LKS Skołoszów 4 - 3 (3-3) Dąb Dobkowice
Arkadiusz Skupień , Mateusz Skupień , Dominik Zimoń , Paweł Gamracy - Jakub Gamracy , Mateusz Nasiewicz x2
LKS Manasterz 4-0 (2-0) Fredro Surochów
Krzysztof Skrzypek , Jakub Ciurko ,Wiktor Posiak , Krzysztof Skrzypek
Błękitni Rudołowice 5-1 (3-0) KS Przedmieście Jarosław
Damian Biegus , Norbert Pinda , Mateusz Gołąb x3 - Mateusz Długoń
LKS Orkan Zapałów 9-0 (4-0) KS Węgierka
LKS Manasterz | 2:1 | LKS Skołoszów |
2015-10-17, 14:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 8 |
Ostatnia kolejka 7 | |||
| |||
| |||
| |||
|
Trampkarze » Liga Okręgowa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|